Wnętrza

 

W ramach prowadzonej działalności oferujemy projekty Architektury wnętrz, w pełnym tego słowa znaczeniu. Przez projektowanie wnętrz rozumiemy nie tylko aranżacje mebli ale przede wszystkim staramy się wyjść na przeciw stylistycznym trendom w sztuce.

Cenę projektu uzależniamy od powierzchni jaką zajmuje projektowane wnętrze oraz od ilości projektów pojedynczych elementów. Precyzyjnie analizujemy potrzeby zamawiającego, jak i zastany stan projektowanego wnętrza, następnie tworzymy 2-3 przykładowe propozycje w postaci szkicu i kończymy projektem składającym się z rzutów, przekrojów, widoków 3d, wizualizacji.

standardowo cena 1 m.kw. wynosi 150 zł netto, przy powierzchni do 100 m.kw. oraz 100 zł przy powierzchni powyżej 150 m.kw. do tego dochodzi cena projektu ewentualnych, nietypowych elementów. Jeden taki obiekt to koszt w granicach 100 – 500 zł. Cena zawiera 2-3 szkicowe rysunki koncepcyjne, ostateczne widoki 2d i 3d oraz wizualizacje. Oczywiście nasza wycena jest zawsze dostosowana do specyfiki pojedynczych koncepcji i jest przedmiotem negocjacji.

 

Zapraszamy!