Nasza działalność

Zakres naszej działalności obejmuje:

 

Projektowanie architektoniczno – budowlane

Zajmujemy się tworzeniem wielobranżowych dokumentacji projektów architektonicznych głównie z zakresu architektury mieszkaniowej i usługowej. Zajmujemy się także projektami rewitalizacji budynków zabytkowych i na tym polu także mamy nie małe osiągnięcia.

Do każdego tematu projektowego podchodzimy w sposób indywidualny, każdy bowiem projekt to osobna historia a każdy klient to najwyższa dla nas waga. W podejmowanych zadaniach projektowych staramy się mieć na uwadze wysoką jakość architektury, właściwe rozwiązania techniczne a wszystko to pod kątem odpowiednio zbilansowanego budżetu. Dobre bowiem nie musi oznaczać w każdym przypadku drogie. Doradzamy odnośnie opłacalności niektórych rozwiązań budowlanych, ich wpływu na koszty realizacji, koszty użytkowania, energooszczędność oraz trwałość budynku.

 

Architektura wnętrz

W ramach prowadzonej działalności oferujemy projekty Architektury wnętrz, w pełnym tego słowa znaczeniu. Przez projektowanie wnętrz rozumiemy nie tylko aranżacje mebli ale przede wszystkim staramy się wyjść na przeciw stylistycznym trendom w sztuce. Projektujemy, stylowo, wygodnie i funkcjonalnie Cenę projektu uzależniamy od powierzchni jaką zajmuje projektowane wnętrze oraz od ilości projektów pojedynczych elementów. Precyzyjnie analizujemy potrzeby zamawiającego, jak i zastany stan projektowanego wnętrza, następnie tworzymy 2-3 przykładowe propozycje w postaci szkicu i kończymy projektem składającym się z rzutów, przekrojów, widoków 3d, wizualizacji.

 

Grafika

Obok architektury, zajmujemy się także pracami graficznymi, tworzymy grafikę przestrzenną, grafikę płaską oraz filmy animowane.

 

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z obsługi programu ArchiCAD grupowe i indywidualne. Program zajęć dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb klienta. Z naszych szkoleń skorzystało i zaufało nam już ponad trzy tysiące osób. Ceny szkoleń zależą od typu szkolenia, czasu jego trwania i miejsca.